KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16292067
nr 1629 2067
Maria Lundberg, Reimersholme. Signerad, daterad 1943. Olja på duk, 32x40 cm, yttermått inklusive ram: 38x47 cm
Utrop:
400 kr
Såld:
800 kr
måndag 17 juni 2024
kl 18:27:35
100 kr
700 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
17 jun
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer